درباره شرکت

گروه صنعتی فرم کاوان مهر، با بیش از 20 سال تجربه در زمینه طراحی، تولید و فروش انواع قالب فلزی ، انواع داربست های ساختمانی، انواع مختلف جک های سقفی با کیفیت در ساخت و تولید این محصولات پیش روی کرده است و جزء بزرگترین تولید کنندگان در زمینه طراحی و ساخت تجهیزات و ملزومات ساختمانی می باشد. این شرکت در انواع پروژه های ساختمانی از قبیل :

ساختمان اجلاس سران، کتابخانه مجلس شورای اسلامی، دفتر نمایندگان مجلس شورای اسلامی، اتوبان های(امام علی(ع) و شهید زین الدین(پل پروین) )، طرح توسعه حرم حضرت معصومه(ع)، مصلی تهران، پالایشگاه هایی (کنگان، میعانات گازی بندرعباس)، فاز15 و 16 پتروشیمی عسلویه، پتروشیمی کرمانشاه، ایستگاه مترو جوادیه، انبوه سازی تاجیکستان، تصفیه خانه ساری، تصفیه خانه های (بابل، کاشان، باغین کرمان و ملک شاهی)، اورژانس هسته ای و بیمارستان های( ولیعصر(عج) اراک ، رودان هرمزگان، برازجان و برکت) ذوب آهن پاسارگاد، طرح آب رسانی به دریاچه ارومیه، سد گهواره استان کرمانشاه، استادیوم و بازار بم، پارکینگ طبقاتی حرم حضرت معصومه(ع)، پل شهید حق شناس، سد جگین(ایستگاه پمپاژ) و ... مشارکت نموده است و گام بلندی در مسیر پیشرفت تکنولوژی اجزای ساختمانی برداشته است. هم چنین شرکت فرم کاوان مهر در جهت جلب رضایت مشتریان خود سعی بر این دارد که با مهندسان خلاق در زمینه طراحی و تولید ابزار آلات ساختمانی شرکت خود جلسه مشاوره و بازدید از تجهیزات خود را به عمل آورد.

این شرکت در بین صادرکنندگان قالب و تجهیزات قالب بندی به عنوان بزرگترین صادرکننده در کشور می باشد و در این زمینه به کشورهای همسایه از جمله: تاجیکستان، ترکمنستان، ازبکستان، افغانستان، عراق، گرجستان، ارمنستان، قطر، امارت متحده عربی انواع محصولات خود را صادر می کند. در ضمن با کادری مجرب و مهندسان زبردست درصدد تهیه انواع طراحی و تهیه نقشه های قالب و داربست ها و دیگر محصولات شرکت با بازدهی و محاسبه دقیق به تولید این ابزارها ساختمانی پرداخته است. برای برقراری ارتباط با ما می توانید در صفحه تماس با ما از طریق پرکردن فرم و یا با تلفن دفتر مرکزی در تهران و یا مستقیماً با کارخانه تماس حاصل فرمایید.

باتشکر.